2. dan prvenstva Maribor Open

Spodaj so rezultati najboljših parov na včerajšnjih tekmah, ko se je zaključil drugi dan prvenstva. Zelo zanimiv dogodek in čestitke vsem odličnim parom, ki so nastopili v preteklih dveh dneh in še plešejo na današnjih tekmah v Mariboru. Midva pa sva že v Meranu, kjer se pripravljava na najin večerni šov.

Sobota, 12. december

Finale World Open Standard:

  1. Daniil Ulanov – Kateryna Isakovych, Ukraine
  2. David Odstrcil – Tara Bohak, Czech Republic
  3. Evgeny Nikitin – Anastasia Miliutina, Russian Federation
  4. Andres Liiv – Kristin Vaha, Estonia
  5. Anatoliy Novoselov – Tasja Schulz, Germany
  6. Alessandro D’Amora – Maria Gorelik, Italy

david-tara

Srebro je šlo v roke češko-slovenski navezi, Davidu in Tari, ki zastopata barve Češke

Finale Youth Standard:

  1. Egor Starchenko – Daria Rodina, Russian Federation
  2. Volodymyr Nyelyenson – Naja Dolenc, Slovenia
  3. Jurica Kavran – Tihana Vusic, Croatia
  4. Daniel Kharun – Ekaterina Konashenko, Russian Federation
  5. Michal Bures – Adriana Maskova, Czech Republic
  6. Anton Kandaurov – Eleonora Dabova, Bulgaria

jurica-tihana

3. mesto med starejšimi mladinci v standardnih plesih je zasedel hrvaški par, Jurica and Tihana

 Finale Senior II Standard (v finalu 6 parov iz Italije):

  1. Alberto Belometti – Barbara Pini, Italy
  2. Moreno Carnelli – Michela Saggiorato, Italy
  3. Andrea Rigon – Barbara Remondini, Italy
  4. Aldo Mazzi – Roberta Pisacane, Italy
  5. Armando Nespoli – Natalia Gualandris, Italy
  6. Stefano Maraboli – Laura Donati, Italy

preininger2Slovenska predstavnika v kategoriji Senior II v standardnih plesih, Robert in Simona Preininger, sta tekmovanje zaključila na 15. mestu.

Finale Senior IV Standard:

  1. Helmut Weber – Felizitas Weber, Austria
  2. Natale Giuliani – Maria Giulia Maffei, Italy
  3. Raffaele Bardella – Paola Piccini, Italy
  4. Josef Broz – Irmgard Broz, Austria
  5. Giuseppe Iannazzi – Silvana Uzzoli, Italy
  6. Carmine Bovio – Rosa Cuttone, Italy

Finale Senior I Latin:

  1. Michele Squarcini – Diletta Masi, Italy
  2. Luca Cocolet – Emanuela Lazzaro, Italy
  3. Francesco Grisolia – Ivana Vukmirovic, Croatia
  4. Gabriele Marini – Pamela Schiavina, Italy
  5. Peter Psenak – Drahoslava Psenakova, Slovakia
  6. Lubos Nevrla – Petra Pistecka, Czech Republic

Finale Junior II Latin:

  1. EJ Giovanni Cena – Erica Di Maria, Italy
  2. Ana Claudiu – Vanessa Goryayeva, Germany
  3. Erik Wittenbeck – Michelle Gette, Germany
  4. Patrik Seretin – Ema Pilic, Croatia
  5. Constantin Elvin – Adochitei Carina, Romania
  6. Philipp Hofstetter – Cremar Natalie, Switzerland